Promocja na tory wizyjne do mikroskopów

 

Promocja tor wizyjny 2019

   
Posiadasz mikroskop i myślisz o wyposażeniu go w tor wizyjny? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem pracy z mikroskopem?
Ta akcja jest specjalnie dla Ciebie.
Nawet 85% rabatu na tor wizyjny do mikroskopu.
Wejdź na www.seliga.pl/torwiz i dowiedz się:
- co daje posiadanie toru wizyjnego
- jaką specjalną ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie
- zgłoś swój udział w akcji.
 
 

Najlepsze świąteczne życzenia od Seliga Microscopes

 

kartka boze narodzenie 2018a

 

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych nadzieją i magią wigilijnej nocy, kierujemy do Państwa płynące z serca życzenia radosnych, spokojnych świąt oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

 

5 Zjazd Lekarzy Dentystów

 

5 zjazd lekarzy dentystow1

 

 

Porozmawiajmy o pracy w powiększeniu: mikroskopach SmartOPTIC i PICO, Lupach AUCTUS i ALPHA TTL. Spotkajmy się w dniach 7-8 grudnia 2018r. w Warszawie podczas 5-tego Zjazdu Lekarzy Dentystów. Czekamy i zapraszamy.

 

Dentamed 2018

zapraszamy na Dentamet 2018

    Zapraszamy do inspirujących spotkań z naszymi specjalistami od pracy w powiększeniu. We Wrocławiu w dniach 16-17 listopada 2018 czekają ultralekkie lupy TTL z serii ALPHA, popularne i przystępne AUCTUS oraz specjaliści od dużych powiększeń - mikroskopy: PICO oraz SmartOPTIC.
Targi DENTAMED, stoisko SELIGA MICROSCOPES nr 85.

Seliga Microscopes na wystawie Warsaw Dental Medica Show

   

Seliga Microscopes na wystawie Warsaw Dental Medica Show

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 46A podczas Warsaw Dental Medica Show. Tylko podczas trwania tej wystawy dostepna specjalna oferta targowa - dobry i sprawdzony mikroskop z gamą niewiarygodnych korzyści - zobacz https://bit.ly/2PDc1dX. Spotkajmy się w dniach 6-8 września, Hala C, Stoisko 46A na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Zgłoś swój udział by zarezerować korzyści na http://www.k2018.pl

Nowy produkt dzięki dofinansowaniu EU

Zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem firmy Seliga Microscopes - optycznym systemem, który w znaczący sposób ułatwi codzienną pracę w niemal każdym gabinecie lekarskim.

Nowoczesny system, składający się z lupy medycznej oraz oświetlacza LED, został w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Personalizacja wyrobu możliwa jest dzięki zintegrowaniu systemu, co przekłada się na widoczną poprawę komfortu pracy. Ważną częścią produktu stanowi oprogramowanie umożliwiające przygotowanie lupy na zamówienie.

system optyczny

Należy podkreślić, iż istnieje możliwość dostosowania designu produktu do wymogów danego użytkownika. *

Główne zalety:

 • Personalizacja wyrobu – lupy medyczne „szyte na miarę”, w pełni dopasowane do użytkownika,
 • Wysoka jakość optyki – duża głębia ostrości oraz klarowny obraz,
 • Wybór spośród 3 dostępnych powiększeń: 2.5x, 3.0x, 3.5x,
 • Niska waga – lekkość układu stanowi przewagę nad lupami typu uchylnego (flip-up),
 • Ostre ograniczenie oświetlanego pola,
 • Kilkustopniowa regulacja natężenia,
 • Ciepła i naturalna barwa światła,
 • Duże oświetlane pole,
 • Nowoczesny design,
 • Zapewnienie lepszej ergonomii w czasie wykonywanych zabiegów – wyrób polecany osobom posiadającym problemy z górnym odcinkiem szyjnym,
 • Łatwość czyszczenia – prosty i uniwersalny kształt,
 • Prosty układ sterujący – dostosowanie do potrzeb użytkownika z uwzględnieniem istotnych ograniczeń ruchowych.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące dostępnego produktu. Istnieje możliwość udostępnienia systemu do testów w Państwa gabinecie. Zapraszamy do kontaktu oraz do składania zamówień przez http://seliga.pl/kontakt 

*Załączone zdjęcie nie przedstawia ostatecznego projektu urządzenia.

Wyrób realizowany na podstawie zakończonego projektu unijnego "Opracowanie innowacyjnego optycznego systemu wspomagającego pracę lekarzy drogą podniesienia konkurencyjności firmy Seliga" dla Programu Operacyjnego inteligentny Rozwój 2014-2020, działania 2.3. Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałania 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP.

EU signs

Zapraszamy na nasze stoisko na FDI

Zapraszamy na nasze stroisko w ramach wystawy towarzyszacej FDI Annual World Dental Congress.  Zapraszamy w dniach 7-10 września na nasze stoisko do pawilonu 8A, stoisko B26-28 - teren Targów Poznańskich. W tym roku wystawa przy FDI zastępuje targi CEDE, które we wcześniejszych latach, tradycyjnie odbywały się we wrześniu. 

TOP