SmartOPTIC ECO
Zobacz więcej +

SmartOPTIC ECO

Optilion PICO LED
Zobacz więcej +

Optilion PICO LED

Alltion AC-1110
Zobacz więcej +

Alltion AC-1110


 

 

Aktualności

WIĘCEJ
  • 10/20/2017 in Aktualności

    Nowy produkt dzięki dofinansowaniu EU

    Zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem firmy Seliga Microscopes - optycznym systemem, który w znaczący sposób ułatwi codzienną pracę w niemal każdym gabinecie lekarskim. Nowoczesny system, składający się z lupy medycznej oraz oświetlacza LED, został w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Personalizacja wyrobu możliwa jest dzięki zintegrowaniu systemu, co przekłada się na widoczną poprawę...
  • 08/31/2016 in Aktualności

    Emil 2016 - "Spróbujmy razem pokonać bariery"

    To jest Emil - jedna ze statuetek przyznawanych w ramach Plebiscytu "Spróbujmy razem pokonać bariery" ogłaszanego przez kwartalnik "Bariery w świecie niepełnosprawnych" od 2007 roku. Kapituła Plebiscytu zauważyła skromny wkład Seliga Microscopes w akcję wczesnego wykrywania raka krtani, do przeprowadzenia której wypożyczyliśmy sprzęt laryngologiczny. Sprzęt przyczynił się do wczesnego wykrycia kilku przypadków...

 


 

Bezpłatne testy w Twoim gabinecie

Jeśli nie jesteś w pełni przekonany czy kolposkop ginekologiczny spełni Twoje oczekiwania, możesz go przetestować zupełnie niezobowiązująco u siebie w gabinecie.

Rozwiej swoje wszystkie wątpliwości.

wybierz kolposkop

wybierz kolposkop

Zapoznaj się z ofertą i wybierz kolposkop ginekologiczny najodpowiedniejszy dla Ciebie. Skorzystaj z pomocy konsultanta.

umów termin

umów termin

Zadzwoń i umów dogodny dla siebie termin testów. Wybrany przez Ciebie kolposkop dowieziemy do każdego miejsca w Polsce.

testuj przez 7 dni

testuj przez 7 dni

Możesz testować urządzenie w swoim gabinecie przez okres tygodnia. Przekonaj się czy kolposkop spełnia Twoje oczekiwania.

 

TOP