SmartOPTIC ECO
Zobacz więcej +

SmartOPTIC ECO

Optilion PICO LED
Zobacz więcej +

Optilion PICO LED

Alltion AC-1110
Zobacz więcej +

Alltion AC-1110


 

 

Aktualności

WIĘCEJ
  • 03/14/2019 in Aktualności

    Seliga Microscopes na targach IDS 2019.

    Seliga Microscopes na targach IDS 2019. Nasi specjaliści od pracy w powiększeniu prowadzą inspirujące rozmowy ze zwiedzającymi z całego świata podczas tegorocznych targów stomatologicznych w Koloni. Cieszymy się, że mamy okazję pojawić się w gronie najlepszych marek oraz najważniejszych firm z branży. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nas nie odwiedzili na nasze stoisko - K059, hala 11, poziom 2.
  • 01/30/2019 in Aktualności

    Promocja na tory wizyjne do mikroskopów

    Posiadasz mikroskop i myślisz o wyposażeniu go w tor wizyjny? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem pracy z mikroskopem? Ta akcja jest specjalnie dla Ciebie. Nawet 85% rabatu na tor wizyjny do mikroskopu. Wejdź na www.seliga.pl/torwiz i dowiedz się: - co daje posiadanie toru wizyjnego - jaką specjalną ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie - zgłoś swój udział w akcji.

 


 

Bezpłatne testy w Twoim gabinecie

Jeśli nie jesteś w pełni przekonany czy kolposkop ginekologiczny spełni Twoje oczekiwania, możesz go przetestować zupełnie niezobowiązująco u siebie w gabinecie.

Rozwiej swoje wszystkie wątpliwości.

wybierz kolposkop

wybierz kolposkop

Zapoznaj się z ofertą i wybierz kolposkop ginekologiczny najodpowiedniejszy dla Ciebie. Skorzystaj z pomocy konsultanta.

umów termin

umów termin

Zadzwoń i umów dogodny dla siebie termin testów. Wybrany przez Ciebie kolposkop dowieziemy do każdego miejsca w Polsce.

testuj przez 7 dni

testuj przez 7 dni

Możesz testować urządzenie w swoim gabinecie przez okres tygodnia. Przekonaj się czy kolposkop spełnia Twoje oczekiwania.

 

TOP